Meer over KUB

Bernard Delmulle

Bernard Delmulle

Verkoop – Aankoop – Algemene werking

056 90 51 33 bernard@kub.be
Grazinka Van Respaille

Grazinka Van Respaille

Boekhouding

056 90 51 32 grazinka@kub.be
Koen De Cordier

Koen De Cordier

Verkoop – Aankoop – Coördinatie

0475 69 48 88 koen@kub.be
Koen Verbauwhede

Koen Verbauwhede

Financieel – Marketing en Communicatie

Emmy De Mulder

Emmy De Mulder

Klantenbegeleiding

056 90 51 31 emmy@kub.be
Clovis Verbauwhede

Clovis Verbauwhede

Projectcoördinatie

0475 25 76 57 clovis@kub.be
Liselotte Deblaere

Liselotte Deblaere

Administratie

056 90 51 30 liselotte@kub.be
Sofie Delaere

Sofie Delaere

Boekhouding

056 90 51 32 sofie@kub.be