Meer over KUB

Bernard Delmulle

Bernard Delmulle

Verkoop – Aankoop – Algemene werking

056 90 51 33 bernard@kub.be
Grazinka Van Respaille

Grazinka Van Respaille

Boekhouding

056 90 51 32 grazinka@kub.be
Koen De Cordier

Koen De Cordier

Verkoop – Aankoop – Coördinatie

0475 69 48 88 koen@kub.be
Koen Verbauwhede

Koen Verbauwhede

Financieel – Marketing en Communicatie

Maxime Arslijder

Maxime Arslijder

Verkoop - Marketing en Communicatie

0468 45 06 24 Maxime@kub.be
Emmy De Mulder

Emmy De Mulder

Klantenbegeleiding - Coördinatie

056 90 51 31 Emmy@kub.be
Céline Van Assche

Céline Van Assche

Onthaal - Administratie

056 90 51 34 Celine@kub.be
Dominique Nuyttens

Dominique Nuyttens

Klantenbegeleiding - Coördinatie

0473 23 08 98 Dominique@kub.be